Studio Fitness Vonder Wembley

Cel

Stworzenie kompleksowego studia treningu dla mieszkańców apartamentowca.  

Kilka słów o projekcie

Inwestycja Vonder Wembley zlokalizowana jest w futbolowym sercu Londynu. Budynek znajduje się niecały kilometr od stadionu narodowego, w którym odbywają się najważniejsze mecze reprezentacji Anglii.

Vonder jest nowoczesnym apartamentowcem stworzonym w zyskującym coraz większą popularność modelu „all-in-one”. Wynajmujący razem z kontraktem mieszkaniowym dostają dostęp do szerokiego wachlarza usług i możliwość korzystania z części wspólnych budynku. Są to między innymi sale konferencyjne, powierzchnia co-workingowa, prywatne kino, wspólna kuchnia, jak i w pełni wyposażona siłownia.

Stwarza to idealne warunki do życia w wielkim mieście.

Inwestorzy duży nacisk stawiają na społeczność, oferując mieszkańcom w czasie wolnym od pracy spotkania integracyjne, wieczory filmowe, a także grupowe zajęcia fitness.

Wizualizacja

Realizacja

Wynik końcowy

Na powierzchni 75m2 stworzono przestrzeń treningową o loftowym, industrialnym wnętrzu.

W założeniu projektujących postawiono na minimalizm przy użyciu maksymalnie funkcjonalnych i prostych w obsłudze sprzętów.

Dzięki takiemu zabiegowi w siłowni bez problemu mogą ćwiczyć ci, którzy wcześniej stronili od sportu. Z kolei bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą w niej wszystko, czego potrzebują do przeprowadzenia efektywnej jednostki treningowej.

Duży nacisk położono na strefę cardio. Mieszkańcy mogą korzystać aż z 7 maszyn HIIT PROUD, w skład których wchodzą bieżnie Air Runner, rowery Air Bike oraz ergometr powietrzny.

Wydzielona gumą ochronną strefa treningu siłowego jest niezwykle prosta i jednocześnie bardzo funkcjonalna. Maszyny Dual Pulley i wyciąg górny dają niezliczoną ilość wariacji treningu.

Wolna przestrzeń oraz mobilne ławki na kółkach pozwalają mieszkańcom na dostosowanie strefy do swoich potrzeb i trening w komfortowych warunkach niezależnie od ilości trenujących jednocześnie osób. 

Na wyposażeniu studia znalazły się dodatkowo: gryfy i obciążenia olimpijskie, odważniki kettlebells, piłki gimnastyczne oraz lekarskie, maty oraz drobne akcesoria służące do rozgrzewki lub stretchingu potreningowego.

Lustro na całej powierzchni ściany pomaga kontrolować technikę ćwiczeń oraz wizualnie powiększa przestrzeń siłowni.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.