Lotnicza Akademia Wojskowa

Cel

Stworzenie strefy treningowej do treningu siłowego studentów akademii.

Kilka słów o projekcie

Realizacja jednej z sal treningowych Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Jest to kolejny projekt dla Sił Zbrojnych RP, w której przyszło nam brać udział. 

Akademia w Dęblinie kształci żołnierzy zawodowych, kandydatów na żołnierzy zawodowych dla potrzeb sił zbrojnych oraz personel lotniczy dla służb cywilnych.

Jest to jedna z najbardziej znanych uczelni wojskowych w naszym kraju. 

Wynik końcowy

Na prawie 150m2 przygotowano strefę do treningu z wolnymi ciężarami. Wyglądem i aranżacją przypomina ona sale klubów trójbojowych. 

Na jednej ze ścian ćwiczący otrzymali do dyspozycji 4 stanowiska do wyciskania na ławeczce. Stojaki i ławka są dwoma niezależnymi elementami, co daje dużo większe możliwości treningowe. Korzystając z samych stojaków można wykonać chociażby trening przysiadów. 

Na przeciwległej ścianie znajdziemy pomosty ciężarowe. Pozwalają one w bezpieczny sposób pracować z dużym ciężarem w martwym ciągu oraz w elementach dwuboju olimpijskiego. 

Ponadto sala została wyposażona w ergometry wioślarskie do treningu wytrzymałościowego. W jednym z rogów sali umieszczono klatkę RIG do podciągania z dwoma dodatkowymi stanowiskami do przysiadów. 

Powielenie sprzętu daję możliwość pracy stacyjnej dla 16-20 osobowych grup.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.