Klatka treningowa - serce Twojej siłowni

Dobrze zaprojektowana i dopasowana do potrzeb klatka treningowa zapewni wszechstronny trening
i może skutecznie zoptymalizować małą strefę treningową. 

1. Wybierz swoją bazę

Konstrukcje stalowe PROUD bazują na jednym spójnym systemie. Każda baza składa się z jednakowych elementów – słupów, profili łączących oraz drążków.

Dzięki uniwersalności możesz rozbudować klatkę o dodatkowe stanowiska i akcesoria nawet kilka lat po zakupie. Możesz też łączyć bazy ze sobą w bardziej skomplikowane konstrukcje.

Każda z baz ma swoje zalety. Głównym determinantem podczas wyboru powinna być powierzchnia, na której ma stanąć klatka oraz sposób montażu. W głównej mierze ten drugi czynnik warunkuje ostateczny wybór bazy.

Warto rozważyć jeśli istnieje możliwość montażu do ściany i podłogi.

Zalety bazy:

Warto rozważyć jeśli istnieje możliwość montażu do podłogi.

Zalety bazy:

Warto rozważyć jeśli nie istnieje możliwość montażu do ściany i podłogi.

Zalety bazy:

2. Dobierz akcesoria

Baza to nie wszystko. To jak będzie funkcjonalna Twoja klatka zależy jakie akcesoria do niej dobierzesz. Do każdej z wyżej wymienionych baz możesz wybierać spośród kilkudziesięciu akcesoriów – nasz doradca chętnie Ci pomoże w ich doborze. Zaletą konstrukcji w systemie PROUD jest to, że masz pełną dowolność konfiguracji i możesz dostosować klatkę idealnie do swoich potrzeb.

3. Spersonalizuj konstrukcję

Dostosuj wymiary

Jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję pod ograniczenia Twojej powierzchni. Każdy element konstrukcji może być stworzony do wymaganych przez Ciebie wymiarów. Dzięki czemu masz realny wpływ na długość, szerokość i wysokość Twojej klatki treningowej

Wybierz kolor

Nadaj swojej strefie treningowej niepowtarzalny wygląd. Klatka treningowa to zazwyczaj jeden z większych sprzętów w Twojej siłowni. Jeśli dbasz o walory estetyczne lub Twój brand ma kolory przewodnie warto uwzględnić to przy konfigurowaniu swojej klatki. 

Umieść swoje logo

Dbając o każdy detal i chcąc być zapamiętanym wśród osób odwiedzających Twoją siłownię na etapie projektowania konstrukcji możesz poprosić o laserowy grawer z Twoim logo. Wykonujemy logo zarówno na samych klatkach, jak i na akcesoriach (tarcza wall ball, ramiona asekuracyjne)

4. Uzupełnij sprzętem

Ostatecznie, warto rozważyć dokupienie dodatkowego sprzętu, który uzupełni konstrukcję i umożliwi pełne wykorzystanie jej do ćwiczeń.

Ławki

Obciążenie olimpijskie

Gryfy olimpijskie

Liny battlerope i do podciągania

Taśmy podwieszane

Gumy Power Band

Przykłady realizacji konstrukcji stalowych

Zostaw kontakt, a nasz doradca stworzy konstrukcję dobraną do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.