Jesteśmy PROUD

Kompleksowo wyposażamy strefy treningowe świadomych pasjonatów sportu

Firma PROUD powstała w 2011 roku z pasji do szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Mamy bazę logistyczną w Polsce, a nasz sprzęt trafia do klientów z całej Europy. Jesteśmy właścicielem sklepu trainingshowroom.com, wyłącznego dystrybutora marki.

PROUD to kompleksowe wyposażanie i aranżacja stref treningowych zarówno w klubach sportowych, jak i domowych siłowniach. W portfolio naszych produktów mamy m.in. maszyny treningowe, sprzęt cardio, wolne ciężary, produkty do strefy funkcjonalnej, akcesoria fitness i podłogi.

Wśród naszych klientów znajdują się centra przygotowań olimpijskich, związki sportowe, pierwszoligowe kluby siatkówki, piłki nożnej i ręcznej. Realizujemy strefy dla najpopularniejszych klubów sieciowych fitness. Nasz sprzęt możesz znaleźć również w większości polskich cross box’ów.

Lubimy wyzwania i jesteśmy w stanie doradzić oraz pomóc wyposażyć powierzchnie zarówno małej siłowni typu studio, jak i klubu fitness o powierzchni kilku tysięcy metrów.

Zaufały nam cenione kluby sportowe

PROUD w liczbach

Na przestrzeni kilkunastu lat zdobywaliśmy doświadczenie realizując projekty stref treningowych dla amatorów i zawodowych sportowców. Nasz zespół to praktykujący trenerzy, sportowcy oraz właściciele własnych studio treningowych. Tworząc projekty zestawiają ze sobą inwestycję na różnych płaszczyznach. Bez problemu wychwytują i interpretują potrzeby biznesowe oraz treningowe przyszłych stref.

Dzięki takiemu podejściu mamy wiele realizacji, z których zarówno my jak i nasi klienci jesteśmy dumni.

0 +
Domowych siłowni
0 +
Studio Treningu
0 +
Ośrodków dla sportowców
0 +
Indywidualnych klientów

Nasz team

Poznaj nasz fantastyczny zespół pierwszego kontaktu. 
Dzwoniąc do nasz to właśnie z nimi rozmawiasz

Sebastian Biedź

Business Customer Care

+48 530 902 399
s.biedz@proud-group.com

Jarosław Zagozda

Export

+48 506 068 284
j.zagozda@proud-group.com

Joanna Wątrucka

Public Investments

Łukasz Wojciechowski

Home Gym Expert

Tomasz Kielar

Clubs & Studios Expert

+48 696 799 798
t.kielar@proud-group.com

Zostaw swój kontakt i zyskaj specjalną ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.