Pogoń Szczecin

Cel

Strefa do treningu siłowego piłkarzy Pogoni Szczecin.

Kilka słów o projekcie

To już kolejna nasza realizacja dla klubu piłkarskiego w Szczecinie. Poprzednio PROUD realizował stronę Akademii Piłkarskiej dla dzieci i młodzieży.

Obecna realizacja została przygotowana dla drużyny ekstraklasy. 

Siłownia wyposażona całościowo w sprzęt marki PROUD powstała przy okazji ponownego otwarcia po przebudowie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. W kompleksie poza samym stadionem znajduje się część administracyjna klubu z biurami, zaplecze dla mediów, szatnie piłkarskie oraz strefa odnowy biologicznej.

Wynik końcowy

W centrum strefy treningowej zostały umieszczone 3 klatki. Każda z nich posiada 2 stanowiska do przysiadów. Klatki zostały rozbudowane o drążki do podciągania, poręcze do pompek szwedzkich oraz ramiona asekuracyjne chroniące przed upadkiem ciężkiej sztangi. Przy każdym ze stanowisk znajduje się ławka z regulacją kąta nachylenia. 

Na sali treningowej jest dużo wolnej przestrzeni. To istotne, kiedy prowadzone są jednostki treningowe w kilkunastuosobowych grupach. 

Strefę doposażono w hantle HEX, piłki lekarskie oraz odważniki Kettlebells PRO.

Poza częścią siłową znajdują się tu również akcesoria, które są podstawą w treningu prewencyjnym oraz medycznym – drabinki gimnastyczne, gumy, piłki gimnastyczne oraz piłki typu half-ball.

Całość dopełnia szeroki pas trawy służący piłkarzom to treningu z sankami, rozgrzewek oraz potreningowych sesji mobility.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.