Projektujemy i wyposażamy strefy przygotowania motorycznego

Szukasz rozwiązań do centrum sportowego? studia motoryki?

W PROUD znajdziesz produkty i sprzęt sportowy, aby wyposażyć swoją strefę treningową.

Mamy za sobą wiele realizacji dla polskich i zagranicznych ośrodków sportowych. Wyposażamy małe studia przygotowania motorycznego i duże ośrodki profesjonalnych klubów. Wiedza i doświadczenie zdobyte przy każdej realizacji pozwalają nam skutecznie doradzać rozwiązania i optymalizować koszty całościowe inwestycji.

Projekt uwzględniający wybrany sprzęt pozwoli ocenić wizualnie funkcjonalność strefy treningowej oraz dokonać zmian w doborze sprzętu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nie musisz martwić się o to, jak złożyć, wypoziomować i ustawić sprzęt. Nasz dział montażowo-serwisowy we wszystkim Cię wyręczy i stworzy Twoją wymarzoną przestrzeń do ćwiczeń.

Przykład realizacji

Poniżej trzy przykładowe realizacje 

Centrum Sportowe - Dynamo Kijów

Cel

Stworzenie możliwie najlepszych warunków do przygotowania fizycznego piłkarzy, pracy nad kondycją oraz prewencją urazów.

Wynik końcowy

Sala treningowa ma ponad 380 metrów kwadratowych. Centralne miejsce zajmuje trawa ze znacznikami odległości. 

W centrum zlokalizowana jest funkcjonalna konstrukcja stalowa z sześcioma w pełni wyposażonymi stacjami do przysiadów. 

W realizacji pojawiły się niezawodne hantle HEX i żeliwne kettlebells PRO. Zawodnicy na treningach mają możliwość korzystać z worków Powerbag oraz piłek lekarskich Wall Ball.

Na sali wyodrębniono strefę maszyn. Króluje w niej funkcjonalność i prostota. Znajdują się w niej sprzęty serii PROUD Champion.

Do pracy metabolicznej piłkarze wykorzystują sprzęt serii PROUD AIR CARDIO.

Studio Motoryki - Strefa Ruchu Góralski

Cel

Kompleksowe studio treningowe przygotowujące do aktywności w sportach zespołowych pod okiem najlepszych specjalistów.

Wynik końcowy

Na 50m2 stanęły trzy duże maszyny do treningu siłowego  – klatka treningowa PRO, Half Rack PROUD oraz Dual Pulley.

Klatka treningowa PRO wyposażona jest w dopasowany do niej pomost ciężarowy pomocny w ćwiczeniach dwuboju i trójboju olimpijskiego.

Klienci kliniki mają do dyspozycji obciążenie kettlebells PRO, hantle HEX oraz piłki lekarskie o różnej wadze. Dzięki temu mogą progresywnie przechodzić przez kolejne etapy aktywności fizycznej.

Do treningu mięśni głębokich brzucha w klubie znalazły się takie przyrządy jak: piłki gimnastyczne, drabinki, paraletki i ławka GHD.

Treningi wydolościowe odbywają się na sprzęcie linii PROUD AIR CARDIO.

Dodatkowo na powierzchni udało się wygospodarować miejsce na pas trawy do treningów z sankami, miejsca do rozgrzewek i potreningowego cool down’u.

Akademia Motoryki - Pogoń Szczecin

Cel

Głównym celem było stworzenie klubowej siłowni dla adeptów piłki nożnej, w różnych kategoriach wiekowych do grupowych treningów funkcjonalnych i kształtowania motoryki.

Wynik końcowy

Na powierzchni 280m2 znajduje się sprzęt niezbędny do przeprowadzenia jednostek treningowych w kilkuosobowych grupach.

Miejscem centralnym siłowni jest duży czterostanowiskowy RIG wyposażony w dodatkowe akcesoria jak poręcze do dipów, czy ramiona asekuracyjne do siadów.

Wokół RIGa znajduje się dużo wolnej przestrzeni dającej możliwość przeprowadzenia trenerom rozgrzewek, rozciągania oraz treningów z wolnymi ciężarami.

Na ścianach zamontowano drabinki gimnastyczne i umieszczono na nich taśmy do treningu funkcjonalnego typu TRX.

Nieodłącznym już elementem wśród wyposażenia placówek dla piłkarzy jest trawa do treningu z sankami (ang. sled).

La Finca - hotel z zapleczem dla wyczynowych sportowców

Cel

Kompleksowe centrum sportowe oferujące indywidualne podejście do treningu w kameralnej atmosferze. 

Wynik końcowy

Na powierzchni 500m2 znajduje się sprzęt niezbędny do przeprowadzenia kompleksowych treningów przygotowania motorycznego. 

Duża przestrzeń wyłożona puzzlami gumowymi i trawą daje możliwości treningowe nawet kilkudziesięciu zawodnikom jednocześnie. 

Trenujący mają do dyspozycji wolne ciężary w postaci hantli HEX, piłek lekarskich oraz kettlebells PRO w zróżnicowanym zakresie wag.  Znajduje się tu również klatka treningowa do standardowych treningów ze sztangą. 

Strefie treningowej funkcjonalności dodaje system podwieszanych taśm typu TRX. Zajmując mało miejsca daje ogrom możliwości treningowych z ciężarem własnego ciała. 

W centrum treningowym La Finca nie mogło zabraknąć strefy cardio. Pojawił się w niej między innymi sprzęt serii PROUD AIR CARIO.

Opinie naszych klientów

Zostaw swój kontakt i zyskaj specjalną ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086

Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.