Hotel - La Finca

Cel

Kompleksowe centrum treningu oferujące indywidualne podejście do treningu w kameralnej atmosferze. 

Kilka słów o projekcie

La Finca Sports to nowe multidyscyplinarne centrum spersonalizowanego treningu, fizjoterapii i żywienia w La Finca Resort. Nie jest to kolejna siłownia dla mas. To przestronne i nowoczesne centrum, które cechuje się indywidualnym podejściem do wymagań i celów jego klientów. Oferuje wszystko, czego potrzeba aby zachować ciało w odpowiedniej kondycji, utrzymać reżim treningowy, schudnąć lub zrealizować inne założenia treningowe, jakie stawiają sobie przed sobą jego klienci.

Ze względu na duże możliwości treningowe posiada on ogromną renomę wśród drużyn różnych dyscyplin sportowych z całego świata.

W hotelu znajduje się również pole golfowe, SPA, boiska oraz korty.

Wynik końcowy

Na 500m2 znalazł się cały niezbędny sprzęt do kompleksowych treningów przygotowania motorycznego. 

Duża przestrzeń wyłożona puzzlami gumowymi i trawą daje możliwości treningowe nawet kilkudziesięciu zawodnikom jednocześnie. 

Trenujący mają do dyspozycji wolne ciężary w postaci hantli HEX, piłek lekarskich oraz Kettlebells PRO w dużym zakresie wag.  Znajduje się tu też klatka treningowa do standardowych treningów ze sztangą. 

Strefie treningowej funkcjonalności dodaje również system podwieszanych taśm typu TRX. Zajmując mało miejsca daje ogrom możliwości treningowych z ciężarem własnego ciała. 

W centrum treningowym La Finca nie mogło zabraknąć strefy cardio. Pojawił się w niej między innymi sprzęt serii PROUD AIR.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tak ciekawym projekcie oraz, że w Europie powstaje się coraz więcej miejsc do wypoczynku przyjaznych wyczynowym sportowcom. 

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.