Domowa Siłownia - triathlon

Cel

Adaptacja 25m2 do specjalistycznego treningu przygotowującego pod triathlon oraz kompleksowego treningu uzupełniającego.

Kilka słów o projekcie

Domowa siłownia wyczynowego triathlonowca. Znajduje się w niej wszystko co niezbędne, żeby szlifować formę i poprawiać sportowe wyniki.

Wizualizacja

Realizacja

Wynik końcowy

W całej realizacji główny nacisk położony był na odpowiednie przygotowanie i zaaranżowanie strefy cardio składającej się z aż 3 urządzeń – bieżni, ergometru i trenażera. Wokół niej następnie została utworzona strefa do treningu siłowego, strefa funkcjonalna do ćwiczeń równoważnych oraz strefa core&mobility.

Na liście sprzętu znalazła się ławka HIIT PROUD, łącząca w sobie funkcję regulowanej ławki do ćwiczeń, boxa plyometrycznego, ławki do odpoczynku oraz miejsca do przechowywania sprzętu.

Z racji braku elementów dynamicznych w treningu siłowym, specjalistyczną ochronną podłogę gumową położono tylko w obrębie strefy siłowej oraz pod bieżnią. Pozwoliło to zoptymalizować całościowy koszty inwestycji.

Drabinka gimnastyczna z dodatkowymi akcesoriami i taśmami TRX ma pomóc aktywować mięsnie głębokie, wzmocnić je i poprawić tym samym ich wytrzymałość.

Całość dopełnia duże lustro, co jest niezwykle pomocne w momencie, kiedy chcemy skontrolować prawidłową technikę danego ćwiczenia oraz telewizor z dostępem do wirtualnych treningów kolarskich.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.