Home Gym Monachium

Cel

Stworzenie domowej siłowni, która będzie wyposażona w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby treningowo-sprzętowe dwóch jedocześnie trenujących osób. 

Kilka słów o projekcie

Inwestor planując budowę domu postanowił przeznaczyć jedno z pomieszczeń na domową siłownię, z której mógłby korzystać wraz z żoną. Oboje na co dzień pozostają aktywni sportowo. Cenią sobie wygodę i niezależność. Stąd też decyzja o utworzeniu własnego miejsca do treningów.

Realizacja była poprzedzona spotkaniami z inwestorem w Showroomie PROUD, wyborem sprzętu a następnie przygotowaniem wizualizacji przestrzeni wraz z propozycją kosztową. 

Wynik końcowy

Na 40m2 znalazł się sprzęt do przeprowadzenia kompleksowego treningu, który został podzielony na strefy obejmujące:

  • wolne ciężary, gdzie znajduje się zestaw hantli hex i ketelbels ze stojakami, regulowana ławka z regulowanymi stojakami umożliwiającymi wykonywanie przysiadów lub wyciskanie sztangi w pozycji leżącej, zestaw obciążeń olimpijskich ze stojakiem oraz ławka rzymska.
  • uniwersalny podwójny wyciąg Dual Pulley z obciążeniami stosowymi oraz drążkiem do podciągania.
  • maszyny cardio – Ergometr oraz Air Bike. Warto wspomnieć, że maszyny typu Air nie wymagają podłączenia do prądu, dzięki czemu można je przestawiać w dowolne miejsce dopasowując układ do potrzeb treningu.

Dodatkowo w strefie znalazły się akcesoria takie jak skrzynia piankowa, half ball i piłka gimnastyczna.

Sprzęt został ustawiony przy ścianach, co umożliwia swobodne korzystanie z każdej strefy i i znajdujących się w niej urządzeń. Kettle, hantle i obciążenia przechowywane są na przeznaczonych do tego stojakach i regałach. Dzięki temu wszystko ma swoje miejsce a w siłowni panuje porządek. 

Podłoga została wyłożona matami gumowymi zabezpieczającymi ją przed ewentualnymi uszkodzeniami i zapewniającymi trenującym bezpieczeństwo. Dodatkowo maty mają doskonałe właściwości tłumiące dźwięki oraz absorbujące uderzenia.

Na ścianie znalazło się duże lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie jak i pozwala kontrolować prawidłowość wykonywanych ruchów.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.