Własna domowa siłownia

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu

Czy poniższe kwestie wydają Ci się znajome?

Stworzyłem swoją siłownię w domu na powierzchni 20m2. Nie chciałem stać w korkach i tracić czasu na dojazdy. Dodatkowo zauważyłem, że oczekiwanie na wolny sprzęt lub bezproduktywne pogaduszki w przerwach między ćwiczeniami wydłużają mój trening nie przynosząc żadnych korzyści.
Własna siłownia umożliwiła mi maksymalne skupienie na treningu czyniąc go efektywnym i oszczędzając czas, który mogę spędzić z rodziną i przyjaciółmi. To była bardzo dobra decyzja. Trenuję, kiedy chcę i jak chcę, na sprzęcie dobranym pod moje potrzeby. Projekt siłowni zrealizowałem z firmą PROUD, którą polecam.
Sebastian Z.

Domowa siłownia jest rozwiązaniem dla Ciebie:

Tworząc z nami swoją domową siłownię masz pewność, że:

Poznaj opinie naszych klientów

Karol L. ze Stargardu Gdańskiego
5/5

2 miesiące temu

Wszystko przebiegło perfekcyjnie, byłem zaopiekowany od pierwszego telefonu aż do wyjazdu ekipy montażowej. Grupa PROUD to fachowcy w swojej dziedzinie, a ich sprzęt to najwyższa jakość. 

Wojciech B. z Olsztynka
5/5

1 miesiąc temu

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firma PROUD. Znakomity serwis i komunikacja z klientem, produkt dobrany pod moje potrzeby i w pełni profesjonalna, bardzo sprawna realizacja. Jakościowo sprzęt z najwyższej polki. Szczerze polecam firmom z branży fitness jak również klientom indywidualnym!

Katarzyna B. z Warszawy
5/5

4 miesiące temu

Jestem pełna podziwu co do szybkości realizacji zlecenia, szybkości instalacji i precyzji w dostarczaniu sprzętów, fachowej pomocy na etapie składania zamówienia. Instalatorzy zadbali bezpieczeństwo otoczenia przy transporcie sprzętu, nie niszcząc ogrodu. Zadbali także o czystość pomieszczenia, wywieźli powstałe śmieci. Stworzona przeze mnie domowa siłownia, w pełni wyposażona w produkty z oferty firmy PROUD spełnia wszelkie wymagania wysoce wyspecjalizowanego klienta. Polecam tę firmę.

Właściciele studia "Siódme Poty"
5/5

1 rok temu

Mieliśmy duże wymagania dotyczące sprzętu sportowego, który chcieliśmy wykorzystać w naszej realizacji. Rozeznaliśmy rynek i świadomie wybraliśmy sprzęt firmy PROUD, funkcjonalność i ergonomia połączona z estetycznym wyglądem idealnie wpasowała się w nasze potrzeby. Firmę PROUD tworzą ludzie z pasją do sportu co jeszcze bardziej umocniło naszą współpracę. Oprócz sprzętu sportowego dostaliśmy dużo wsparcia i pomocy merytorycznej 😊

Zainspiruj się wybierając 1 z 3 koncepcji

Siłownia DOMOWA

Siłownia dla pary sportowców amatorów prowadzących aktywny tryb życia. 

Cel: stworzenie miejsca dostosowanego do treningów funkcjonalnych z elementami cardio.

Wizualizacja

Realizacja

Siłownia GARAŻOWA

Siłownia triathlonisty z nienormowanym czasem pracy, dla którego ważne jest dostawanie pory treningów do zmieniających się obowiązków i zadań. 

Cel: stworzenie miejsca treningowego do budowania formy w okresie okołozawodniczym.

Wizualizacja

Realizacja

Siłownia KONTENEROWA w ogrodzie

Siłownia triathlonisty ceniącego komfort, nowoczesność i design. 

Cel: stworzenie miejsca treningowego z możliwością wykonywania treningów na świeżym powietrzu, przygotowujących do startów w zawodach triathlonowych. 

Wizualizacja

Realizacja

01

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Od samego początku skupiamy się na bezpośrednim budowaniu relacji z klientami oferując im sprzęt, który znamy od podszewki, bo sami go projektujemy. 

Będąc aktywnymi sportowcami przekuwamy nasze codzienne doświadczenia treningowe w funkcjonalność i użyteczność naszych produktów i usług. 

Słuchamy klientów i staramy się stworzyć dla nich najlepszą ofertę w oparciu o pozyskane informacje. Nie boimy się proponować swoich rozwiązań, jeśli widzimy, że będą bardziej praktyczne dla klienta.

Najlepszym dowodem potwierdzenia słuszności obranego przez nas kierunku są pozytywne opinie, referencje oraz stale powracający klienci.

0 lat
Doświadczenia
0
Specjalistycznych produktów
0 +
Zrealizowanych projektów

4,95/5

Średnia ocen

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wizualizację Twojej przestrzeni!

Nad Całym procesem realizacji będzie czuwał nasz doświadczony project manager, który zadba o zbadanie Twoich potrzeb, doradztwo, przygotowanie projektu wraz z wizualizacją oraz sprawną realizację ustaleń na każdym etapie!

Wykorzystaj nasze doświadczenie i uniknij pułapek, w które wpada każdy realizując taki projekt po raz pierwszy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.