EASY CLINIC

Cel

Klinika rehabilitacji łącząca w jednym miejscu najlepszych specjalistów od zdrowia i aparatu ruchu posiadająca w swoim asortymencie nowoczesny sprzęt wspomagający pacjentów w powrocie do zdrowia lub poprawie sprawności fizycznej.

Kilka słów o projekcie

EASY Clinic to nowoczesna klinika rehabilitacji i ortopedii. Skupia starannie dobranych specjalistów pomagających z zaangażowaniem i w życzliwej atmosferze wrócić pacjentom do pełnej sprawności fizycznej.

Przytulnie urządzona klinika jest wyposażona w unikalny, najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny, terapeutyczny, regeneracyjny i treningowy. Pacjenci otaczani są holistyczną opieką, od momentu pojawienia się w klinice aż do odzyskania sprawności pozwalającej funkcjonować niekiedy lepiej niż przed urazem, co zabezpiecza przed nawrotem problemu.

Stały przepływ informacji pomiędzy trenerem, fizjoterapeutą, ortopedą, radiologiem i dietetykiem powoduje, że nie tylko bezpieczeństwo, ale skuteczność i efektywność procesu treningowego czy rehabilitacyjnego osiąga najwyższy poziom.

Wynik końcowy

Na około 90 m2 przygotowano w pełni funkcjonalną strefę fizjoterapeutyczno-treningową dla osób powracających do codziennego funkcjonowania po kontuzjach.

Wyposażono ją m.in. w sprzęt serii PROUD AIR – rower Air Bike oraz bieżnię Air Runner Elite, która poza standardową opcją biegu posiada również możliwość imitacji pchania sanek z obciążeniem.

Jako obciążenie w treningu medycznym trenerzy oraz fizjoterapeuci wykorzystują hantle Hex, kettlebells PRO oraz worki typu Power Bag.

Standardem w każdej tego typu placówce są systemy podwieszane – taśmy TRX oraz kółka gimnastyczne a także drabinki gimnastyczne, które są bardzo dobrym narzędziem do treningu całego ciała.

Całość uzupełniają akcesoria – piłki gimnastyczne anti-brust, piłki half-ball, slam balle, gumy oporowe i rollery.

Na sali można też skorzystać z ławki rzymskiej dedykowanej do pracy nad wzmacnianiem pośladków oraz piankowych boxów plyometrycznych, które dzięki progresji wysokości bardzo dobrze sprawdzają się m.in. w budowaniu na nowo siły nóg.

Jako, że z usług kliniki korzystają zawodowi sportowcy, w strefie treningowej poza sprzętem PROUD znalazło się też kilka wysokospecjalistycznych maszyn do treningu motorycznego takich jak Keiser Functional Trainer, Versa Pulley czy VertiMax. V8.

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.