Centrum Medyczne Salus

Cel

Strefa do rehabilitacji pacjentów pourazowych oraz prewencyjnych treningów funkcjonalnych.

Kilka słów o projekcie

Centrum Medyczne Salus to obecnie 7 przychodni w 5 miastach w województwie dolnośląskim. Większość placówek poza regularnymi wizytami lekarskimi i zabiegami świadczy również usługę rehabilitacji. Przychodnia lekarska w Dusznikach jest jedną z tych, które swoją salę rehabilitacyjną wyposażyły w sprzęt marki PROUD.

Wynik końcowy

Na powierzchni 50m2 powstała strefa do ćwiczeń funkcjonalnych oraz z ciężarami, z której mogą korzystać pacjenci pod okiem trenera/rehabilitanta, aby poprawić swój zakres ruchu, kontrolę motoryczną, siłę mięśni a także wzorce ruchowe.

Przy jednej ze ścian umiejscowiono pełnowymiarową bramę umożliwiającą trening jednocześnie dwóm pacjentom.

Salka posiada również w pełni wyposażoną maszynę Half Rack służąca rehabilitantom do treningu dolnej części ciała oraz wzmacnianiu klatki piersiowej.

Szeroki zakres wagowy hantli HEX pozawala na treningi siłowe wszystkich partii ciała praktycznie z każdą grupą pacjentów.

Na jednej ze ścian przymocowano niezbędnik każdego gabinetu rehabilitacyjnego – drabinki gimnastyczne. Są one niezastąpionym narzędziem dla fizjoterapeutów.  

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.