Seria PROUD AIR​

Innowacyjny trening CARDIO

AIR Cardio - główny cel

Sprzęt powstał, aby w szybki i efektywny sposób przeprowadzić trening o dowolnej intensywności ze szczególnym uwzględnieniem pracy mającej na celu szybkie spalanie kalorii oraz zwiększanie sprawności i wydajności organizmu. 

Stał się bardzo popularny w klubach sportowych oraz jest coraz częściej wybierany do domowych siłowni, gdyż umożliwia przeprowadzenie kompleksowego treningu na małej powierzchni.

AIR Cardio czy klasyczny rower lub bieżnia?

Korzyści z treningu na AIR Cardio

Skutecznie i szybko spalisz kalorie

Zadbasz o układ krążenia
i wydolność

Zrzucisz zbędne kilogramy

Poprawisz swoją sprawność

Co zyskujesz inwestując w Air Cardio?

Niezawodna stabilność i płynna jazda

Konstrukcje maszyn są przystosowane do intensywnego użytkowania spełniającego wymogi klientów komercyjnych jak kluby sportowe. Konstrukcje są wykonane z jakościowych materiałów a praca na nich jest płynna.

Bezproblemowa regulacja pod każdego sportowca

W celu prawidłowego dopasowania i wygody jazdy rower posiada 12-stopniową regulowaną sztycę pod siodłową oraz łatwe w obsłudze pokrętła regulacji oporu. Dodatkowy uchwyt oraz kółka umożliwiają łatwy transport.

Innowacyjna technologia i energooszczędność

Urządzenia Serii AIR nie używają energii elektrycznej, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Opór, praktycznie nieograniczony, jest możliwy dzięki zastosowaniu unikatowego stalowego koła 26″. Koło spełnia dwie funkcje: chłodzi i zapewnia cyrkulację powietrza oraz wytwarza odpowiedni opór.

Łatwy montaż i mobilność

Do złożenia maszyn AIR wymagany jest minimalny nakład pracy. Wszystkie niezbędne narzędzia i osprzęt są standardowo dołączone do zamówienia, wraz z obrazkowymi instrukcjami objaśniającymi montaż krok po kroku, a najbardziej skomplikowane elementy są dostarczone już zmontowane.

Wszechstronność w treningu wytrzymałościowym

Użytkownik kontroluje intensywność i różnorodność ćwiczeń co umożliwia szeroki zakres regulacji oporu. W przypadku bieżni posiadającej 6 biegów można płynni przejść od biegu do treningu naśladującego pchanie obciążonych sanek.

Konsola LCD z dedykowanymi treningami

Duży ekran LCD jest wyposażony w wyświetlacz o wysokim kontraście. Użytkownik może wybierać z szerokiego zakresu trybów treningu, w tym interwały (20/10, 10/20 lub niestandardowy interwał praca/odpoczynek), cel (docelowy czas, dystans lub kalorie) oraz śledzenie tętna (do przesyłania danych wymagany jest dodatkowy nadajnik tętna).

Dlaczego PROUD Air?

Wysyłka w 24h

Ekologia i energooszczędność

Gwarancja 24 miesiące

Jakość i niezawodność

Prostota i minimalizm

Air Bike

Jedno z najlepszych rozwiązań bez względu na rozmiar przestrzeni. Air Bike wyróżnia się tym, że bliżej mu do orbitreka niż zwykłego rowerka stacjonarnego. Obecnie bardzo popularny i często uwzględniany w programowaniu treningowym,

Jesteś w stanie trenować dolną i górną część ciała razem lub niezależnie – w zależności od potrzeb. Zaangażowanie wielu grup mięśniowych intensyfikuje trening.

Rower posiada predefiniowane treningi – tabata, odwrócona tabata oraz jazdę bez programu. Wszystko uruchamiane za pomocą dedykowanych przycisków, dzięki czemu ćwiczący od razu może przejść do wybranej aktywności.

Dzięki kółkom z przodu oraz uchwytowi może być dowolnie przenoszony w zależności od potrzeby.

  • Air bike
  • Air bike Elite
Air bikeAir bike Elite
$3999
/year
$3999
/year
Zaprogramowane treningi
Regulowane siedzisko
Uchwyt na butelkę
Różne rodzaje chwytu
Noski na pedałach
Magnetyczna regulacja oporu
Buy NowBuy Now

Ergometr wioślarski 2.0

Ergometr wioślarski stał się już standardem w klubach fitness
i małych studiach treningu. Coraz częściej pojawia się również w domowych siłowniach. Zawdzięcza to przede wszystkim swojej funkcjonalności i mobilności.

Wielostawowy ruch wioślarski sprawdza się zarówno w rozgrzewce jak i intensywnych treningach interwałowych. Model ten wyróżnia się zastosowaniem paska zamiast łańcucha, co obniża hałas, pozwala również na sterowanie oporem za pomocą pokrętła.

Ergometr postawiony w pozycji pionowej będzie zajmował najmniej miejsca ze wszystkich urządzeń cardio.

Air Runner

Air Runner to bardzo dobry zamiennik zwykłej bieżni silnikowej. Zakrzywiona powierzchnia pasa zmusza biegacza do prawidłowego ustawiania sylwetki, przez co bieg jest bliższy temu w naturalnych warunkach.

Bieżnia umożliwia regulowanie poziomu oporu oraz posiada specjalne uchwyty dzięki, którym można wykonywać pracę naśladującą pchanie sleda.

Wszystkie urządzenia serii AIR posiadają bezprzewodowy pomiar tętna i działają z większością opasek na paśmie 5 Ghz. Jest to istotne, jeśli pracujemy w swoich planach treningowych na pomiarach VO2.

  • Air Runner
  • Air Runner Elite
Air RunnerAir Runner Elite
$3999
/year
$3999
/year
Zaprogramowane treningi
Ergonomiczne poręcze
Współpraca z opaskami HR
Cicha praca urządzenia
Liczba uchwytów Sled Push12
Poziomy regulacji obciążenia46
Pas biegowyPlastik + PUAluminium + guma
Szerokość pasa biegowego44cm 48cm
Buy NowBuy Now

Poznaj opinie naszych klientów

Maciej FIlipkowski​
5/5

2 miesiące temu

Ćwiczę na sprzęcie PROUD Cardio od kilku miesięcy. Służy mi nie tylko do rozgrzewki. Często wplatam do swojego treningu, krótkie serie, żeby podkręcać śrubę.

Jestem pod wrażeniem co ta niepozornie wyglądająca maszyna może zrobić w kilka minut z człowiekiem.

Jeśli tak jak ja, chcesz ćwiczyć, osiągać rezultaty nie mając zbyt dużo czasu na trening, to PROUD Cardio może okazać się idealnym rozwiązaniem.

 
Aster Papazyan​
5/5

3 miesiące temu

Używam air bike pro w warunkach domowych od początku pandemii praktycznie codziennie. Już w dotyku czuć, że sprzęt jest z wysokiej jakości materiałów i bardzo stabilny. Robiąc treningi interwalowe muszę wysiadać i wsiadać często z bike’a i stabilność jest ważna. Regulacja obciążenia to coś dodatkowego w bike’u i daje niesamowitą różnorodność treningów wytrzymałościowych. Sprzęt jest bardzo łatwy w utrzymywaniu i czyszczeniu. Baterie wyświetlacza wymieniłem po dwóch latach użytkowania.

Piotr Zielak
5/5

6 miesiące temu

PROUD jakiś czas temu realizowało moją domową siłownię. Strefa treningowa ma obecnie wszystko czego potrzebuje żeby przygotować się do rywalizacji i szlifować formę do triathlonów. Sprzęt cardio jest jej nieodłącznym elementem. Ćwiczę na trenażerze, który oddaje lepiej warunki zawodów, jednak zdecydowałem się również na zakup ergometra PROUD. Służy on jako urozmaicenie i uzupełnienie moich treningów wytrzymałościowych. Muszę przyznać, że w tej roli ergo spisuje się fantastycznie. Przepłynąłem nim dobre kilka tysięcy kilometrów i działa tak jak od razu po zakupie. Polecam z całego serca.

Zostaw swój kontakt i zyskaj specjalną ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.