Apartamentowiec Browarna 12

Cel

Stworzenie nowoczesnej i komfortowej przestrzeni treningowej złożonej ze strefy cardio, wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego wyposażonej w najnowszy dostępny sprzęt na rynku i umożliwienie mieszkańcom apartamentowca wykonania codziennego treningu w kameralnych warunkach.

Kilka słów o projekcie

Browarna 12 to kameralna inwestycja położona w zabytkowej części Bielska-Białej w odrestaurowanym budynku starego browaru. Zaprojektowana z myślą o wymagającym mieszkańcu, szukającym funkcjonalnego i nowoczesnego wnętrza. 

Obiekt jest doskonałym przykładem wysokiego standardu budownictwa mieszkaniowego wniesionego w klasyczne, postindustrialne wnętrze. Wewnątrz budynku oprócz mieszkań znajduje się reprezentacyjny hol główny z portiernią, a także liczne udogodnienia dla mieszkańców takie jak sauna, sala fitness czy pomieszczenie rekreacyjne o łacznej powierzchni ponad 100 metrów.

Wynik końcowy

Wszystkie urządzenia, które znalazły się w sali fitness, zostały dobrane w taki sposób, aby każdy z użytkowników niezależnie od tego, jaką dyscyplinę trenuje, mógł bezproblemowo wykonać swoją podstawową jednostkę treningową.

W strefie przeznaczonej do treningu siłowego stanęła często stosowana w tego typu realizacjach maszyna Dual Pulley oraz ławeczka i stojak z hantlami w zakresie wagowym 2.5-25kg. Taki zestaw daje ogromne możliwości trenującym. Mogą dobierać indywidualnie obciążenie w zależności od poziomu wytrenowania.

Strefa cardio wyposażona w rower Air Bike, bieżnię mechaniczną oraz ergometr wioślarski marki PROUD została umiejscowiona przy dwóch dużych oknach. W ten sposób mieszkańcy podczas długich sesji cardio mogą zająć swój wzrok pięknymi widokami, unikając monotonii. 

W drugim końcu siłowni umiejscowiono maszynę do treningu nóg – leg extension/curl. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie mamy możliwości wstawienia stacji do przysiadów lub użytkownicy siłowni mają mniejsze doświadczenie treningowe.

Powstała strefa treningowa designem, wyposażeniem i  jakością może równać się z topowymi butikowymi klubami fitness. 

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.