Kompleksowo wyposażamy strefy fitness

Doradzamy i realizujemy projekty wyposażenia siłowni, klubów fitness, studiów treningowych – jesteśmy wszędzie tam, gdzie trenują pasjonaci sportu!

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji?

Spora liczba inwestorów w trakcie realizacji inwestycji napotyka nieprzewidziane problemy, które:

Nie daj się zaskoczyć na żadnym etapie Twojej inwestycji!

Sprawne przejście przez wszystkie procesy oraz kontrola nad projektem, to gwarancja osiągnięcia zamierzonego celu.

Przykłady naszych realizacji

Opinie naszych klientów

292008236_471557241643069_7962388043582113566_n

Z firmą Proud współpracujemy od ponad 6 lat. 90% naszego wyposażenia pochodzi właśnie od nich. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze i zakupię sprzętu, jakościowo najwyższa półka. Ogromym plusem jest bardzo dobrze wyposażony showroom znajdujący się w centrum Warszawy. Zdecydowanie polecam.

5/5
Akademia Atletyki
279805804_410080194461667_9087385818680473428_n

Współpracujemy z PROUD o początku swojej i ich kariery w branży fitness. Lata doświadczenia owocuje produktami na najwyższym poziomie.
Najmocniej POLECAM !!

5/5
Właściciel Crossfit Mokotów
pobrane

Jako Akademia Pogoni Szczecin jesteśmy w stanie z czystym sumieniem polecić firmę PROUD. Poziom obsługi, elastyczność w działaniu oraz proces wykończenia stały na najwyższym poziomie. Dzięki czemu finalny produkt, jakim jesteśmy w stanie się teraz cieszyć, przeniósł na kolejny, wyższy, poziom możliwości treningowych dla młodych adeptów piłki nożnej naszego klubu.

5/5
Akademia Pogoni Szczecin
7poty-logo

Mieliśmy duże wymagania dotyczące sprzętu sportowego, który chcieliśmy wykorzystać w naszej realizacji. Rozeznaliśmy rynek i świadomie wybraliśmy sprzęt firmy PROUD, funkcjonalność i ergonomia połączona z estetycznym wyglądem idealnie wpasowała się w nasze potrzeby. Firmę PROUD tworzą ludzie z pasją do sportu co jeszcze bardziej umocniło naszą współpracę. Oprócz sprzętu sportowego dostaliśmy dużo wsparcia i pomocy merytorycznej 😊Mamy w planach kolejne realizacje

5/5
Właściciele Siódme Poty
pobrane (1)

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROUD. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń, 90% naszego sprzętu sportowego pochodzi właśnie z firmy PROUD. Czujemy się docenieni i jesteśmy traktowani bardzo poważnie, jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielem naszego regionu panem Tomaszem. PROUD to zespół ludzi, którzy nie tylko sprzedają sprzęt sportowy, ale sami na co dzień korzystają z niego podczas treningów, dlatego współpraca z nimi i jakość ich produktów zawsze jest na najwyższym poziomie.

5/5
Właściciel Meetfit
logo-copy

Naprawdę szczerzę możemy polecić firmę PROUD, sprzęt który ma w ofercie jest bardzo wysokiej jakości. Można porównywać ją z topowymi markami przy czym jest za rozsądne pieniądze a jakością nie ustępuje im nawet na trochę. Współpraca jest szybka konkretna i nigdy nie było problemów z terminem realizacji, transportem oraz całą logistyką. Słowa uznania dla Pana Tomka bo praktycznie wszystko dzięki nie mu to tak wygląda. Biorąc to wszystko w całość sprzęt którego nie powstydzą się profesjonalne kluby i ośrodki sportowe. Z mojej strony mogę zapewnić że każda następna realizacja będzie oparta na ich produktach.

5/5
Właściciele Kuźni Formy

Korzyści ze współpracy z nami

01

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Od samego początku skupiamy się na bezpośrednim budowaniu relacji z klientami oferując im sprzęt, który znamy od podszewki, bo sami go projektujemy. 

Będąc aktywnymi sportowcami przekuwamy nasze codzienne doświadczenia treningowe w funkcjonalność i użyteczność naszych produktów i usług. 

Słuchamy klientów i staramy się stworzyć dla nich najlepszą ofertę w oparciu o pozyskane informacje. Nie boimy się proponować swoich rozwiązań, jeśli widzimy, że będą bardziej praktyczne dla klienta.

Najlepszym dowodem potwierdzenia słuszności obranego przez nas kierunku są pozytywne opinie, referencje oraz stale powracający klienci.

0 lat
Doświadczenia
0
Specjalistycznych produktów
0 +
Zrealizowanych projektów

4,95/5

Średnia ocen

Doradztwo

Plan stref

Dobór sprzętu

Wizualizacja

Montaż

Gwarancja

02

Kompleksowe podejście

Proces realizacji projektu jest podzielony na 6 etapów, w których wspieramy inwestora.

Na każdym z etapów jesteś pod opieką Project Managera, który koordynuje prace.

Skupiamy się nie tylko na samym sprzęcie, ale też na celu inwestycji, planowaniu i doradztwie. Wyłapujemy potencjalne problemy i dajemy gotowe rozwiązania.

03

Pomoc w finansowaniu

W razie potrzeby zapewniamy wsparcie przy pozyskaniu finansowania dla Twojej inwestycji w postaci leasingu.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu, kontaktując się z jedną osobą. 

0
Pozytywnych wniosków leasingowych
0 PLN
Pozyskanych środków

Nasi klienci

Chcesz zobaczyć sprzęt na żywo? Odwiedź nasz Showroom

Skontaktuj się z nami

Kontaktując się z nami otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wyposażenia/doposażenia Twojej strefy treningowej i odpowiedź na pytania, które Cię nurtują. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.

Pogoń Szczecin

Kilka słów o projekcie

Początki szkółki Szczecińskiej Akademii sięgają roku 2012. Wtedy to klub po wielu zawirowaniach zaczął wychodzić na prostą i dostał się ponownie do ekstraklasy. Działacze klubu tworząc Akademię postawili na świeżość i wyławianie talentów do składu głównego od najmłodszych lat. 

Na potrzeby dalszego rozwoju w budynku klubowym powstała duża siłownia do treningów przygotowania motorycznego dla piłkarzy szkółki. Znajduję się  w niej wszystko co niezbędne, aby przeprowadzić jakościowy trening motoryczny na najwyższym poziomie dla młodych zawodników.

Cel

Głównym celem działaczy było stworzenie klubowej siłowni dla adeptów piłki nożnej, w różnych kategoriach wiekowych do grupowych treningów funkcjonalnych i kształtowania motoryki.

Wynik końcowy

Na powierzchni 280m2 znajduje się sprzęt niezbędny do przeprowadzenia jednostek treningowych w kilkuosobowych grupach. 

Miejscem centralnym siłowni jest duży czterostanowiskowy RIG z wieloma dodatkowymi akcesoriami (poręcze do pompek, ramiona asekuracyjne, ladmine itd.) oraz ławkami do wyciskania.

Wokół RIGa znajduje się dużo wolnej przestrzeni dającej możliwość zrobienia rozgrzewek, rozciągania oraz treningów z wolnymi ciężarami.

Na ścianach zamontowano drabinki gimnastyczne i umieszono na nich taśmy do treningu funkcjonalnego typu TRX.

Nieodłącznym już elementem wśród wyposażenia placówek dla piłkarzy jest trawa do treningu z sankami (ang. sled).

Najistotniejszym punktem dla Inwestora było zagospodarowanie przestrzeni w sposób funkcjonalny bez zagracania jej niepotrzebnym sprzętem. Dlatego przy tego typu inwestycjach jest bardzo ważne, aby znaleźć wykonawcę z doświadczeniem, który rozumie potrzeby klienta oraz jego cel.

Centrum Medyczne Salus

Kilka słów o projekcie

Centrum Medyczne Salus to obecnie 7 przychodni w 5 miastach w województwie Dolnośląskim. Większość placówek poza regularnymi wizytami lekarskimi i zabiegami świadczy również usługę rehabilitacji. Przychodnia lekarska w Dusznikach jest jedną z tych, które swoją salę rehabilitacyjnej wyposażyły w sprzęt marki PROUD.

Cel

Strefa do rehabilitacji pacjentów pourazowych oraz prewencyjnych treningów funkcjonalnych.

Wynik końcowy

Na powierzchni 50m2 powstała strefa do ćwiczeń funkcjonalnych oraz z ciężarami, z której mogą korzystać pacjenci pod okiem trenera/rehabilitanta, aby poprawić swój zakres ruchu, kontrolę motoryczną, siłę mięśni a także wzorce ruchowe.

Przy jednej ze ścian umiejscowiono pełnowymiarową bramę umożliwiającą trening jednocześnie dwóm pacjentom.

Salka posiada również w pełni wyposażoną maszynę Half Rack służąca rehabilitantom do treningu dolnej części ciała oraz wzmacnianiu klatki piersiowej.

Szeroki zakres wagowy hantli HEX pozawala na treningi siłowe wszystkich partii ciała praktycznie z każdą grupą pacjentów.

Na jednej ze ścian przymocowano niezbędnik każdego gabinetu rehabilitacyjnego – drabinki gimnastyczne. Są one niezastąpionym narzędziem dla fizjoterapeutów.  

Mokotowski Gym

Kilka słów o projekcie

Stylowe i nowoczesne Studio treningów na warszawskim Mokotowie, klimatem przypominające mały cross box. Idealne dla osób oczekujących różnorodności i nieszablonowego podejścia do treningów. W ofercie Studia znajdziemy zajęcia cross, sztuk walki, boksu, oddychania i koordynacji, nauki tańca a także autorski program treningowy „starting strenght”.

Cel

Głównym celem inwestora było zagospodarowanie powierzchni  w ramach różnych stref treningowych przy jednoczesnym zachowaniu ich wizualnej spójności.

Wynik końcowy

Na powierzchni ok. 200m2 stworzono dwie sale treningowe – salę fitness oraz wyłożoną materacami salę sportów walki. Inwestycja zaprojektowana w industrialnym stylu – króluje tu czerń z dodatkiem szarości dopełniona klimatycznym oświetleniem –  odznacza się funkcjonalnością pomieszczeń oraz nowoczesnymi rozwiązaniami.

Widoczna na zdjęciach sala fitness została wyposażona w funkcjonalny RIG z drabinkami monkey bar oraz dwoma stanowiskami do przysiadów. Zamontowanie RIGa w jednej z wnęk pomieszczenia, pozwoliło na wydzielenie miejsca pod zajęcia grupowe np. z użyciem odważników kettlebells, w przypadku których wymagana jest swoboda ruchu i przestrzeń.  Sala fitness została również wyposażona w niezbędny sprzęt i akcesoria treningowe potrzebne do przeprowadzenia zajęć cross. Przemyślana koncepcja organizacji Studia sprawiła, że z powodzeniem mogą odbyć się w nim także zajęcia z tańca Latino Solo :)

Vonder Wembley

Kilka słów o projekcie

Inwestycja Vonder Wembley zlokalizowana jest w futbolowym sercu Londynu. Budynek znajduje się niecały kilometr od stadionu narodowego, w którym odbywają się najważniejsze mecze reprezentacji Anglii.

Vonder jest nowoczesnym apartamentowcem stworzonym w zyskującym coraz większą popularność modelu „all-in-one”. Wynajmujący razem z kontraktem mieszkaniowym dostają dostęp do szerokiego wachlarza usług i możliwość korzystania z części wspólnych budynku. Są to między innymi sale konferencyjne, powierzchnia co-workingowa, prywatne kino, wspólna kuchnia, jak i w pełni wyposażona siłownia.

Stwarza to idealne warunki do życia w wielkim mieście.

Inwestorzy duży nacisk stawiają na społeczność, oferując mieszkańcom w czasie wolnym od pracy spotkania integracyjne, wieczory filmowe, a także grupowe zajęcia fitness.

Cel

Stworzenie kompleksowego studia treningu dla mieszkańców apartamentowca. 

Wynik końcowy

Na powierzchni 75m2 stworzono przestrzeń treningową o loftowym, industrialnym wnętrzu.

W założeniu projektujących postawiono na minimalizm przy użyciu maksymalnie funkcjonalnych i prostych w obsłudze sprzętów.

Dzięki takiemu zabiegowi w siłowni bez problemu mogą ćwiczyć Ci, którzy wcześniej stronili od sportu. Z kolei bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą w niej wszystko czego potrzebują do przeprowadzenia efektywnej jednostki treningowej.

Duży nacisk położono na strefę cardio. Mieszkańcy mogą korzystać aż z 7 maszyn HIIT PROUD, w skład których wchodzą  bieżnie Air Runner, rowery Air Bike oraz ergometr powietrzny.

Wydzielona gumą ochronną strefa treningu siłowego jest niezwykle prosta i jednocześnie bardzo funkcjonalna. Maszyny Dual Pulley i wyciąg górny dają niezliczoną ilość wariacji treningu.

Wolna przestrzeń oraz mobilne ławki na kółkach pozwalają mieszkańcom na dostosowanie strefy do swoich potrzeb i trening w komfortowych warunkach niezależnie od ilości trenujących jednocześnie osób. 

Na wyposażeniu studia znalazły się dodatkowo: gryfy i obciążenia olimpijskie, odważniki kettlebells, piłki gimnastyczne oraz lekarskie, maty oraz drobne akcesoria służące do rozgrzewki lub stretchingu potreningowego.

Lustro na całej powierzchni ściany pomaga kontrolować technikę ćwiczeń oraz wizualnie powiększa przestrzeń siłowni.